Butelkowe lampy

Artykuł / Inspiracje

Butelkowe lampy podbijają świat. Duże, małe, kolorowe – po co masz marnować surowiec jak możesz stworzyć z niego coś wyjątkowego? Idealne zarówno do salonu, jadalni czy też sypialni, nowoczesne lampy to nie tylko pochwałą dla ekologii, to również niezapomniany design już na wyciągnięcie Twoich rąk. Zainspiruj się naszą galerią zdjęć, włącz kreatywne myślenie i działaj.
Nie jest ważna wielkość czy kształt – liczy się tylko i wyłącznie pomysłowość. Wielka szklana butla to idealny pomysł na nietuzinkową lampę stojącą. Kolorowa butelka po winie? Z dodatkowym abażurem idealnie sprawdzi się, jako lampka nocna. Drewniany produkt to rzecz idealna nad lampę wiszącą np. nad stołem jadalnym. Stylowe flaszki po wódce świetnie sprawdzą się nie tylko w salonie, ale również w sypialni. Nieco trudniejszym, ale również oryginalniejszym pomysłem jest pęk butelek zamienionych w stylową lampę sufitową. Można powiedzieć, że to całkiem inspirujący żyrandol. Lampy tego typu sprawdzają się w domu, w ogrodzie, piwnicy czy też pomieszczeniu gospodarczym. Sam zdecyduj czy stawiasz na elektryczność czy wolisz coś tradycyjnego ze świeczką w środku. Czym bardziej kolorowa butelka czy też o nietypowym kształcie tym lepszy efekt końcowy naszej lampy. Zachowaj flaszki po każdej imprezie, zapytaj znajomych czy nie mają niepotrzebnych butelek po jakiś luksusowych alkoholach i stwórz prawdziwe arcydzieło do swojego domu.
Lampy z butelek nie są skierowane tylko i wyłącznie do osób żyjących w zgodzie z naturą. Każdy, kto lubi niecodzienne zestawienia, ciekawe produkty oraz inspiracje znajdzie wśród tych propozycji coś dla siebie. Wystarczy trochę wolnego czasu i ciekawy pomysł. Efektem będzie niesamowite dzieło, które niewątpliwie rozświetli każde pomieszczenie.