Drzwi Porta Eko technologia

Artykuł / Drzwi do domu

Firma PORTA wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Wypuściła ona właśnie na rynek drzwi o wysokim standardzie wykonane w innowacyjnej technologii ECO. Wykonane są one z klejonki drewna dębowego i obłogowane okleiną naturalną. Drzwi te należą do klasy PREMIUM, a ich współczynnik [przenikalności wynosi od 0,7W/m2K. Można, więc śmiało powiedzieć, iż są one energooszczędne.
Czym cechują się drzwi o innowacyjnej i przełomowej technologii ECO? Posiadają one system ciepłego montaży, który eliminuje wszelkie mostki termiczne i jednocześnie zabezpiecza konstrukcję izolacjo termicznej budynku przed penetracją wody i przemarzaniem. Cała konstrukcja wykonana jest z najwyższej, jakości komponentów, gwarantujących jej trwałość oraz estetykę na długie lata. Drzwi posiadają liczne zabezpieczenia antywłamaniowe, podwójny system uszczelkowania, który sprawia, że są one odporne na warunki atmosferyczne, niektóre posiadają okapnik eliminujący zalewanie progu podczas ulew.
Do każdych drzwi możemy dobrać odpowiedni zestaw akcesoriów. Ewidentnie produkt ten spełni oczekiwania nie jednego klienta.