Fibaro – miej oko na swój dom

Artykuł / Porady

Przedstawiamy Państwu FIBARO Motion Sensor – bezprzewodowy czujnik ruchu, zaprojektowany na wzór kształtu kociego oka. Zastosowana w urządzeniu technika oraz nowoczesna technologia pozwalają nam widzieć więcej, szerzej, a przede wszystkim dalej. Produkt ten nie tylko znacząco zwiększy nasz komfort psychiczny, ale również poczucie bezpieczeństwa. Czujnik ruchu Motion Sensor posiada cztery niezwykle przydatne funkcje:
I wykrywa nawet najmniejszy ruch,
II pokazuje aktualną temperaturę,
III pokazuje poziom natężenia światła,
III jest czuły na zmianę swojego położenia, w tym również na trzęsienia ziemi.
Czujnik ten niewątpliwie znacząco zwiększa bezpieczeństwo i komfort naszego domu. Dzięki niemu praktycznie w każdym momencie będziemy mieli wgląd w aktualnie panującą we wnętrzu sytuację. Dzięki źrenicy LED szybko dowiemy się o wykryciu ruchu bądź temperaturze panującej w pokoju. Dodatkową zaletą omawianego urządzenia jest jego niewielka średnica, a także możliwość dopasowania czułości do naszych potrzeb.
Umieszczając nasz sensor ruchu przy drzwiach wejściowych bądź do pokoju zyskały pełną wiedzę o liczbie osób, które wyszły bądź weszły do pomieszczenia. Jest to idealna funkcja, zwłaszcza, jeśli w naszym domu znajdują się dzieci. Co więcej system ten jest doskonale wyczulony na większe natężenie ruchu – w przypadku imprezy organizowanej w domu, urządzenie uruchomi wentylację. Motion Sensor w przypadku braku wykrycia jakiegokolwiek ruchu dłużej niż przez 15 min, wysyła Ci powiadomienie, a także zapytanie o uruchomieniu alarmu.