Meble które rosną razem z dzieckiem

Artykuł / Porady

Małe dzieci rosną w zastraszającym tempie. Z dnia na dzień nasza pociecha staje się coraz większa, wyrasta z kupionych jej ubranek, potrzebuje więcej przestrzeni życiowej i innego wystroju wnętrza. Jak oszczędzić sobie licznych wydatków związanych z szybkim wzrostem dziecka? Firma której produkty prezentujemy wyszła naprzeciw oczekiwaniom wszystkich rodziców i stworzyła wyjątkowe meble do pokoju dziecięcego. Czym charakteryzują się ich produkty? Meble, o których mówimy dopasowują się do szybkiego tempa rozwoju naszego dziecka. Mając to na uwadze możemy oszczędzić sporo pieniędzy na kupnie nowych.
Kolekcja charakteryzuje się prostą formą oraz minimalną ilością zdobień. Dzięki temu meble te sprawdzą się w każdym pokoju, niezależnie od jego designu czy dodatków. Produkty są uniwersalne i wygodne, a do tego estetyczne. Odpowiednie dekoracje sprawią, że pokój naszego dziecka stanie się wyjątkowy, niepowtarzalny i oczywiście dopasowany do jego ciągle zmieniających się potrzeb.
W skład zestawu wchodzi komplet mebli dostosowany dla dzieci od wieku przedszkolnego aż do szkolnego. Firma oferuje nam: łóżeczko niemowlęce oraz łóżko o standardowych wymiarach, biurko z kontenerem oraz różnego rodzaju szafy. Wszystkie meble wykonane są z płyt komórkowych MDF, dzięki czemu cechują się dużą wytrzymałością. Produkty są również w pełni bezpieczne dla dziecka. Uniwersalna kolorystyka: jasne barwy oraz nieco ciemniejsze wykończenia wenge sprawiają, że możemy je dopasować do pokoju i dziewczynki i chłopca, niezależnie od ich wieku.
Łóżeczko niemowlęce posiada wymiary 120×60 i umożliwia ustawienie materaca na jednej z trzech wysokości. Pozwala to na użytkowanie produkty znacznie dłużej niż przypadku normalnych produktów rynkowych. Dla starszego dziecka przewidziane jest łóżko o wymiarach 140×70 i również posiada regulacje wysokości materaca. Co więcej możemy przekształcić je w tapczanik.