Słoneczna rezydencja

Artykuł / Inspiracje

Przedstawiamy Państwu niesamowity „Pustynny Dom”. Co wyjątkowego kryje w sobie ta rezydencja? Trzy niezwykłe części – luksus i przepych w nowoczesnej formie, złociste słońce, ciepły wiatr – marzenie każdego z nas.
Przy pustyni w Arizonie mieści się orientalna willa. Składa się ona z trzech wyodrębnionych części. Pierwsza to wielki parking. Druga to główny budynek oraz basen z tarasem. Trzecia natomiast to pokoje gościnne. Wnętrze domu jest niezwykle nowoczesne. Kuchnia połączona jest ze strefą jadalną. Za nią znajdziemy szykowny salon, z którego możemy przejść na werandę bądź basen. Z tym ostatnim łączy się również trzecia część. Każdy z pokoi gościnnych zawiera własną łazienkę, a wszystkie łączą się z wielkim pokojem wspólnym.
Całość położona jest wśród naturalnej fauny i flory pustynnej Arizony. Wielkie okna budynku pozwalają zalać dom naturalnym światłem, przez co staje się on jeszcze bardziej komfortowy i przytulny. Wyjście przed dom jest tym samym co wyjście na pustynie. Rezydencja wygląda niezwykle malowniczo.