Smoke sensor

Artykuł / Porady

Chcesz odpowiednio ustrzec się przed dymem? Skorzystaj z innowacyjnej oferty firmy Fibaro. Prezentuje nam ona Smoke Sensor – produkt niezbędny w każdym domu.
Urządzenie to, to nic innego jak czujnik dymu, mający na celu szybkie reagowanie na zagrożenie. Niewielu producentów zwraca uwagę na sam jego wygląd. Firma Fibaro stworzyła produkt nie tylko w pełni dbający o nasze bezpieczeństwo, ale także niezwykle estetyczny. W trosce o nasz dom i najbliższe nam osoby producent zadbał o to by czujnik dymu Smoke Sensor połączył w sobie nowoczesną technologię z minimalistycznym designem.
Czujnik ten wykonany jest za pomocą delikatnej linii. Jego polerowana powierzchnia oraz stosunkowo niewielkie rozmiary sprawiają, że posiada on unikalny, klasyczny wygląd. Smoke Sensor posiada zarówno alarm świetlny RGB jak i syrenę dźwiękową. Odpowiednio wypolerowana maskownica nie tylko posiada unikalny wygląd, ale również szybko przepuszcza nawet śladowe ilości dymu, a co za tym idzie pozwala na szybką reakcję czujnika.