Stylowy stół do jadalni – inspiracje na miarę XXI wieku

Artykuł / Inspiracje

Wyszukane wzory, najnowsze trendy, wyjątkowy design – tak właśnie prezentuje się nowa kolekcja stołów do jadalni. Posiłki w rodzinnym gronie to tradycja, która jest z nami od tysięcy lat. Nic, więc dziwnego, że od pokoleń dbamy o to, by mijał one zarówno w miłej atmosferze jak i w pomieszczeniu urządzonym wygodnie i funkcjonalnie. Stoły, które pragniemy Państwu przedstawić to styl, elegancja i klasa w jednym. Idealnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Swoją uniwersalność zawdzięczając naturalnym materiałom oraz prostym, subtelnym kształtom.
Nie ma nic ładniejszego, a zarazem bardziej funkcjonalnego niż stół drewniany. Zależnie od naszych preferencji możemy zestawić go z kontrastującymi doń ławami np. w kolorze czarnym. Nie wszyscy jednak preferują ławy. Dużo wygodniejsze do siedzenia są odpowiednio wyprofilowane krzesła. W tym wypadku warto prosty drewniany stół zestawić z fotelami o wyrazistej barwie. My przedstawiamy Państwo meble funkcjonalne, bowiem obrotowe. Stół może pełnić wiele ról – nie jest s powiedziane, że służy tylko i wyłącznie do jedzenia. W tym wypadku prosty i funkcjonalny wystrój. Brak zbędnych dodatków i zdobień sprawi, że będziemy mogli używać naszego stołu np. w sprawach biznesowych – spotkania z większą ilością osób. Obecnie wśród stołów różnego rodzaju dominuje stół minimalistyczny. Proste, geometryczne kształty, naturalne materiały oraz stonowane odcienie sprawdzą się w każdej jadalni. Ciekawym pomysłem jest połączenie krzeseł z ławą do siedzenia. Skośny kształt siedziska sprawia, że jest ono nie tylko wygodne, ale również wyjątkowo modne.
Tak samo jak w przypadku stołów możemy dobrać różnego rodzaju krzesła. Pokryte skórą będą nie tylko wygodne, ale również modne. Natomiast te o prostych kształtach sprawdzą się w każdym domu niezależnie od wystroju całego wnętrza. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą galerią stołów oraz siedzisk przeznaczonych do jadalni.