Świeżość w mieszkaniu – zainwestuj w aromatyzer

Artykuł / Porady

Jakość powietrza znacząco wpływa zarówno na nasze samopoczucie jak i ogólną atmosferę całego domu. Mając to na uwadze powinniśmy zadbać by w naszym mieszkaniu zawsze panował świeży i ładny zapach. W tym celu niezbędne jest zakupienie odpowiedniego odświeżacza powietrza.
Przedstawiamy Państwu produkt firmy Stadier Form – aromatyzer Lea. Szwajcarska firma przygotowała dla nas odświeżacz, który łączy w sobie cztery cechy: smukłą sylwetkę, paletę czystych kolorów, minimalizm oraz unikalną technologię. Zadaniem aromatyzera jest rozprowadzanie przyjemnego zapachu bezpośrednio z buteleczki z aromatem. Produkt ten działa w pomieszczeniach nawet o metrażu do 50 metrów kwadratowych. Do wyboru mamy dwa tryby działania. Pierwszy polega na pracy przez dziesięć minut oraz dwudziestominutowej przerwie. Drugi natomiast uruchamiany jest światłem dziennym – aromatyzer włącza się, gdy jest jasno w pokoju, a wyłącza, gdy zapada zmrok bądź gasimy światło.
Aromatyzer Lea posiada trzy warianty zapachowe: Refresh, Relax oraz Revive. Wszystkie trzy charakteryzują się świeżością oraz rześkością, a co najważniejsze dają nam energie i pobudzają na cały dzień. Dodatkowym atutem produktu jest jego kompatybilność z każdą buteleczką odświeżacza, nie tylko firmy Stadier Form, o pojemności dziesięć mililitrów. Naturalne olejki zapachowe są całkowicie bezpieczne dla środowiska oraz ludzi: nie wywołują alergii ani podrażnień.
Lea to również unikalny design, który idealnie wkomponuje się we wnętrze każdego pomieszczenia. Prosta forma aromatyzera, jego niewielkie gabaryty oraz brak kabla zasilającego sprawia, że sprawdzi się ona w salonie, pokoju gościnnym czy kuchni. Co najważniejsze produkt nie rzuca się w oczy. Można śmiało powiedzieć, że aromatyzer stanowi swojego rodzaju dekoracje wnętrza.
Jeżeli chcemy by nasz dom bądź mieszkanie zawsze pozostały świeże wykorzystajmy aromatyzer Lea. Szwajcarska firma Stadier Form stanęła na wysokości zadania i stworzyła produkt na miarę XXI wieku.