Ten dom zachwyci każdego

Artykuł / Inspiracje

Mimo, że pozornie ten dom wydaje się mały i nieatrakcyjny, wnętrze zachwyci niemal każdego. To niesamowite jak można urządzić dwadzieścia sześć metrów kwadratowych. Projektant Chris Heininge udowodnił, że nie tylko „duże” może być luksusowe. W środku znajduje się zarówno kuchnia, łazienka pokój dzienny jak i sypialnia.
Z przodu dom ten wygląda niepozornie – jasne ściany, przeszklone drzwi, można powiedzieć, że niczym się nie wyróżnia. W środku znajduje się pokój dzienny – mimo, że jest niewielki, jego odpowiednia aranżacja sprawia, że wydaje się całkiem przestronny. Obok widzimy kuchnię. Ta zawiera tylko i wyłącznie najnowocześniejsze urządzenia: telewizor, z płaskim ekranem, odtwarzacz DVD, kuchenkę z piekarnikiem, mini lodówkę etc. Nam najbardziej spodobała się łazienka, która z wyjątkiem prysznica zawiera również jacuzzi oraz wannę. Z pomieszczenia możemy przejść schodami na wyższą kondygnację. Warto zwrócić uwagę, że przy najniższych stopniach znajduje się kominek elektryczny. Jest on praktycznie niezauważalny. Na pierwszym piętrze mamy sypialnie z wyjątkowo dużym łóżkiem.
To, co najbardziej rzuca się w oczy to odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni poprzez liczne szuflady. Żadne miejsce w tym domu nie pozostaje puste. Schowki widzimy zarówno w schodach jak i w kanapie. Ogólnie rzecz biorąc na tej niewielkiej przestrzeni znajduje się wszystko to, co każdy z nas chciałby mieć w swoim domu począwszy od kominka, a skończywszy na jacuzzi,
To, co zachwyci miłośników dalekich wycieczek to to, że dom ten sprawdzi się również w podróży. Dach możemy bez problemu obniżyć, dzięki czemu całość zmieści się na odpowiednią platformę.