Unikatowe meble POPPYWORKS

Artykuł / Inspiracje

Aranżując nasz dom, a więc sypialnię, salon, kuchnię, łazienkę i pozostałe pomieszczenia zwracamy uwagę nie tylko na oryginalny design, ale również funkcjonalność. Nie ma, co ukrywać, w większości przypadków meble, jakie widzimy w sklepach znacznie odbiegają od naszych wyobrażeń. Często mają powtarzalny i nudny styl bądź są po prostu nieużyteczne. Mimo, że technika znacząco poszła do przodu w ciągu ostatnich kilku lat nadal ciężko jest znaleźć coś na miarę XXI wieku.

Wśród całej rzeszy producentów istnieją jednak „perełki”, z których ofertą warto się zapoznać. Przykładem może być tutaj sklep poppyworks.pl. Na pewno większość z Was nie słyszała jeszcze o tej wrocławskiej firmie. Poppyworks to swojego rodzaju hybryda, połączenie tradycyjnych elementów z nutką nowoczesności. Firma ta zajmuje się produkcją unikatowych i niepowtarzalnych mebli. Co świadczy o jej wyjątkowości? Przede wszystkim pasja oraz precyzja w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Stoły, stoliki, ławy – wszystkie produkty, jakie możemy znaleźć w ofercie sklepu są wykonane z naturalnych materiałów, takich jak drewno, stal, szkło, kamień etc. Biorąc pod uwagę, że większość mebli wykonywanych jest ręcznie możemy śmiało stwierdzić, że nie różnią się one niczym od rzemieślniczych „arcydzieł”. Również wykończenie w postaci wosków, farb czy oleju jest w pełni ekologiczne.

Meble tego typu to nie tylko ukłon w stronę osób żyjących w zgodzie z naturą. To również niezwykła dekoracja, która powinna się znaleźć w każdym domu. Duża część produktów, jakie możemy znaleźć wśród asortymentu Poppyworks jest wykonana z produktów tzn. „nie pierwszej świeżości”, a więc porzuconych i zaniedbanych. To niezwykłe, że z przedmiotów zupełnie nikomu nie potrzebnych można stworzyć coś tak wyjątkowego, użytecznego i funkcjonalnego.

O wyjątkowości produktów Poppyworks świadczą nie tylko ekologiczne materiały oraz ręczne wykonanie. Braki, pęknięcia, niedoskonałości powstałe w wyniku upływu czasu bądź pracy drewna – wszystko to sprawia, że nasze meble są niepowtarzalne i nietuzinkowe. Proste formy i minimalistyczne wzory sprawdzą się w każdym domu. Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej www.poppyworks.pl. Znajdziecie w niej m.in.: drewniane stoły, ławy kawowe, kinkiety do lamp etc. Co więcej, istnieje możliwość zamówienia dowolnego projektu wg indywidualnych wytycznych Klientów.

Jeżeli szukacie czegoś nietuzinkowego, a zarazem stylowego warto pomyśleć o meblach firmy Poppyworks. Sprawdzą się one w każdym salonie, niezależnie od panującego w nim stylu. Drewniany stolik kawowy idealnie wkomponuje się w loftowe czy minimalistyczne wnętrze. Możemy śmiało zapewnić, że meble te przetrwają wiele długich lat. Postaw na produkt, który cieszy nie tylko funkcjonalnością, ale również wyjątkowym wyglądem. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się czegoś więcej o firmie Poppyworks zapraszamy do zapoznania się z ich stroną www.